Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/2018

Imię
i nazwisko

Miejsce

Konkurs

Konkursy plastyczne

Mikołaj Działo I miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Być dobrym jak chleb”
 Jan Nicowski  I miejsce Powiatowy konkurs plastyczny
„Nastroje jesieni”
 Aleksandra Szyszka III miejsce
Mikołaj Działo II miejsce  

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Bezpiecznie wakacje 2017”

 

Magdalena Pacławska wyróżnienie

Konkursy sportowe

Konkursy literackie

Konkursy matematyczne

 Olivia Brzyski
Marta Pokrywka
 I miejsce

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

konkurs grupowy

Gabriela Zwolińska
Aleksandra Szyszka
Klaudia Gancarz
II miejsce
Maciej Wróbel
Jakub Ładak
Michał Szyszka
III miejsce
Emilia Parylak

I miejsce

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

konkurs indywidualny

Magdalena Dubel

Maciej Wróbel

II miejsce
Marta Pokrywka III miejsce

Konkursy muzyczne i taneczne

Rok szkolny 2016/2017

Imię
i nazwisko

Miejsce

Konkurs

Konkursy plastyczne

Bartłomiej Ładak I miejsce Powiatowy Konkurs Plastyczny
z okazji Dnia Ziemi „W zgodzie z naturą”.
Tadeusz Pokrywka II miejsce
Kacper Baran III miejsce
Norbert Pacławski wyróżnienie
Kamil Goch I miejsce Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Miejsce Powiatu Przeworskiego
w Kraju i Europie na przestrzeni dziejów”
Karolina Brzyska III miejsce
Tadeusz Pokrywka
Emilia Kida wyróżnienie Etap ogólnopolski Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – środki chemiczne to nie zabawa”
Emilia Kida I miejsce Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – środki chemiczne to nie zabawa”
Patrycja Dyndał     I miejsce Szkolny konkurs plastyczny
„Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”
Roksana Brzyska
Sandra Średniawska
Gabriel Zwolińska
Anna Wróbel II miejsce
Julia Dubel
Sebastian Pawłowski
Justyna Sopel
Klaudia Dyjak
Dominik Brzyski
Aleksandra Szczur III miejsce
Magdalena Pokrywka
Natalia Średniawska
Anita Szczur
Michalina Dziechciarz wyróżnienie
Kazimierz Pisarczyk
Maciej Pokrywka
Daria Pawłowiec
Mara Piwnicka
Jakub Ładak
Magdalena Pokrywka I miejsce Szkolny konkurs plastyczny
„Portret  mojego nauczyciela”.
Aleksandra Szczur
Patrycja Dyndał
Maciej Pokrywka
Anna Wróbel
Roksana Brzyska II miejsce
Aleksandra Pawłowiec
Szymon Pokrywka
Kazimierz Pisarczyk III miejsce
Julia Ładak
Weronika Łata

Konkursy sportowe

Aleksandra Szyszka

Karolina Brzyska

Gabriela Zwolińska

Oliwia Pokrywka

Marta Piwnicka

Anita Szczur

Magdalena Pacławska

I miejsce Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce nożnej dziewcząt.
Drużyna I miejsce Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w szachach drużynowych
Bartłomiej Ładak II miejsce Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
na dystansie 800 m
Norbert Pacławski I miejsce Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na dystansie 60 m

Konkursy literackie

 Kacper Baran I miejsce  Szkolny konkurs literacki na wiersz, rymowankę o ulubionym nauczycielu
Klaudia Gancarz
Agnieszka Mazurek II miejsce
Magdalena Dubel
Michał Witko III miejsce
Anita Szczur

Konkursy matematyczne

Konkursy muzyczne i taneczne

 jj

j

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwisko

Miejsce

Konkurs

Konkursy plastyczne

 Justyna Sopel I miejsce

Szkolny konkurs plastyczny

„Jem owoce i warzywa,

bo to dobrze na mnie wpływa”.

 Magdalena Pacławska
 Amelia Dziechciarz
 Michalina Dziechciarz
 Patryk Mosur  II miejsce
Łukasz Zwoliński
Roksana Brzyska
Sebastian Pawłowski
Sandra Średniawska III miejsce
Jakub Ładak
Anna Wróbel
Magdalena Pokrywka
Martyna Dyndał wyróżnienie
Anita Szczur
Magdalena Gąsior
Weronika Łata
 Aleksander Kida
 Malwina Momot
Kazimierz Pisarczyk
Jakub Ładak Wojewódzki konkurs plastyczny „Namaluj historię dziadków”
Magdalena Pacławska III miejsce
Justyna Sopel
Robert Peszek wyróżnienie
Jakub Szczur III miejsce Powiatowy konkurs plastyczny „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów”
Magdalena Pacławska wyróżnienie
Małgorzata Dyndał
Karolina Brzyska
Kamil Goch III miejsce XIV Wojewódzki konkurs plastyczny „Współcześni rycerze Św. Floriana”
Ewelina Ładak
Sebastian Mazurek wyróżnienie
Jan Nicowski
Aleksandra Pawłowiec III miejsce Powiatowy Konkurs Logopedyczny „Trzeszczące Wierszyki”
Łukasz Zwoliński II miejsce Ogólnopolski konkurs o tematyce bożonarodzeniowej
Karolina Brzyska
Patryk Mosur I miejsce XVI Wojewódzki konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”
Faustyna Sikorska  wyróżnienie
Gabriela Zwolińska
Izabela Halesiak  I miejsce Wojewódzki konkurs plastyczny „Magiczne miasto Rzeszów”
Natalia Średniawska  II miejsce
Izabela Dyndał  wyróżnienie
Brygida Dyndał
Agnieszka Mazurek II miejsce Powiatowy konkurs plastyczny „Nastroje jesieni”
Gabriela Zwolińska
 Magdalena Pacławska    I miejsce Szkolny konkurs plastyczny

„Portret  mojego nauczyciela”.

 Amelia Dziechciarz
 Roksana Brzyska
 Anita Szczur    II miejsce
 Jakub Pisarczyk
 Sebastian Działo
 Aleksandra Pawłowiec  III miejsce
Jakub Ładak
Wojciech Szyszka
Filip Pokrywka wyróżnienie
Michalina Dziechciarz
Weronika Łata
Malwina Momot

Konkursy sportowe

Drużyna chłopców I miejsce Gminne igrzyska młodzieży szkolnej w mini piłce nożnej chłopców
Drużyna dziewczyn III miejsce Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
Drużyna chłopców IV miejsce Finał powiatowych igrzysk młodzieży szkolnej w tenisie stołowym chłopców
 Ewelina Ładak  I miejsce Gminne biegi przełajowe – 500 m
Kamil Niemczycki II miejsce
 Ewelina Ładak  VIII miejsce  Powiatowe biegi przełajowe – 500 m
 Kamil Niemczycki  IX miejsce
 Jan Dyndał  I miejsce Gminne rozgrywki szachowe indywidualne
 Tadeusz Pokrywka  II miejsce
 Łukasz Wróbel  III miejsce
 Oliwia Brzyski

Jan Dyndał

  II miejsce Gminne rozgrywki szachowe drużynowe
 Tadeusz Pokrywka

Łukasz Wróbel

 II miejsce
Drużyna chłopców klasy III A i B I miejsce Powiatowe rozgrywki w piłce nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
Drużyna chłopców klasy III A i B I miejsce Gminne rozgrywki w piłce nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
 Oliwia Pokrywka  I miejsce  Gminne zawody w biegu na 600 m
 Jakub Szczur I miejsce Gminne zawody w biegu na 60 m
 Norbert Pacławski II miejsce
Anna Łata III miejsce
Bartłomiej Ładak II miejsce Gminne zawody w biegu na  1000m
Jakub Szczur III miejsce
Aleksandra Szyszka II miejsce Gminne zawody w rzucie piłeczką palantową
Robert Peszek III miejsce
Chłopcy z klasy VI III miejsce Gminne zawody w mini piłkę ręczną
Dziewczyny z klasy VI I miejsce

Konkursy literackie

Oliwia Pokrywka wyróżnienie Powiatowy konkurs „Miejsce Powiatu Przeworskiego w kraju i Europie na przestrzeni dziejów”
 Weronika Marczak  I miejsce Szkolny konkurs literacki na wiersz, rymowankę o ulubionym nauczycielu
Klaudia Gancarz
Magdalena Dubel
Gabriela Zwolińska  II miejsce
 Estera Brzyska
Olivia Brzyski
Agnieszka Mazurek III miejsce
Marta Pokrywka
Emilia Parylak

Konkursy matematyczne

Kacper Baran  I miejsce   Gminny Konkurs Matematyczny
 Konrad Rusinek  II miejsce
 Dominik Brzyski  III miejsce

Konkursy muzyczne i taneczne

Klasa III A i B II miejsce Powiatowy przeglądy taneczny Katarzynki 2015
Magdalena Pacławska

Anita Szczur

III miejsce Powiatowy przegląd taneczny Katarzynki 2015
Michał Witko wyróżnienie II stopnia XVI Międzypowiatowy konkurs kultury muzycznej w Ostrowie Mazowieckim
 Kacper Baran  wyróżnienie  XVI Międzypowiatowy konkurs kultury muzycznej w Ostrowie Mazowieckim